Віталій Купрій: "Продовжую роботу по створенню міжконфесійної християнської..."

Віталій Купрій в facebook:

Продовжую роботу по створенню міжконфесійної християнської молитовної кімнати в Верховній Раді Об этом сообщает politinformer.in.ua со ссылкой на СМИ.

Уже мав зустрічі з Предстоятелем Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом, Апостольським Нунцієм в Україні Архієпископом Клаудіо Ґуджеротті та Главою Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішим Святославом. Окрім цього, направив офіційного листа до Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій із ... пропозицією обговорити це питання на найближчому засіданні.

Також отримав черговий лист із підтримкою Голови Верховної Ради Андрія Парубія щодо припинення діяльності Свято-Володимирського храму Московського патріархату в адміністративній будівлі Комітетів ВРУ. Адже існування такої церкви не відповідає законодавству в сфері свободи совісті та релігійних організацій.

Вважаю, що для уникнення конфліктної ситуації та дискримінаційних проявів потрібно випрацювати спільну позицію релігійної конфесії, голів фракцій, керівництва ВРУ, профільних комітетів і Апарату ВРУ.

Вкотре наголошую, що в стінах українського парламенту не місце представникам Московського патріархату та прихильникам руського міра!Віталій Купрій


ТОП новости

Вход

Меню пользователя