Попри легальний дозвіл на роботу українці працюють нелегально: в Польщі затримали 12 осіб

Польські правоохоронці

Усі громадяни України мали дійсні документи, тож могли цілком законно працевлаштуватися. Об этом сообщает frankivchany.in.ua со ссылкой на СМИ.

Польські правоохоронці під координацією Європолу під час спецоперації викрили у Сілезькому воєводстві підпільний цех з виробництва тютюнових виборів. Було затримано 14 робітників підпільної фабрики з виробництва цигарок – зокрема 12 українців та двох поляків. Про це повідомляє "Польське радіо".

Також під час ліквідації незаконного цеху було вилучено майже 6 млн цигарок та понад 2 тонни тютюну. Збитки для держави оцінили у понад 8 млн злотих (близько 1,9 млн євро). Від 2018 року ділки вивозили цигарки з країни та продавали в ЄС під виглядом однієї з відомих марок.

"В одному із приватних об’єктів виявлено повну лінію з виробництва та пакування цигарок, зокрема спеціалізовані машини та сировину, необхідну для їх виготовлення. Там виявили також велику кількість готових цигарок і тютюну. Водночас у другому об’єкті виявили склад, де було кількасот кілограмів тютюну", – повідомили у Прикордонній службі республіки.

Затримання відбулося ще в понеділок, 1 липня. У всіх українців були дійсні документи, тож вони легально перебували у Польщі. Одного із поляків розшукували на підставі ордеру на арешт за попередні злочини.


Джерело статті: “http://24tv.ua/popri_legalniy_dozvil_na_robotu_ukrayintsi_pratsyuyut_nelegalno_v_polshhi_zatrimali_12_osib_n1176555”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя