Апеляційний суд визнав незаконним підвищення тарифів на газ і тепло у 2016 році

Апеляційний суд визнав незаконним підвищення тарифів на газ і тепло у 2016 році Фото: oilreview.kiev.ua

Суд підтвердив незаконність постанови Кабінету міністрів №315 від 27 квітня 2016 року, повідомляє "Економічна правда". Об этом сообщает ukr-volna.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Таким чином, ціна на газ, яка діяла 2,5 роки відповідно до постанови КМУ №315, визнана незаконною. Як зазначає юридична спільнота, правові наслідки будуть дуже потужними: теплокомуненерго можуть вимагати перерахунку, а споживачі отримали підстави для перерахунку за газ і тепло", — йдеться в повідомленні.

Суд відмовив у задоволенні апеляційних скарг Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Кабінету міністрів, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, Відкритого акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України", Щербань Тамари Миколаївни.

Основним аргументом протиправності зазначеної постанови для суду стала необґрунтованість і незаконність тарифів на газ. Крім того, суд у своєму рішенні встановив порушення процедури прийняття зазначеної постанови.

Нагадаємо, напередодні прем’єр-міністр прем’єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що спроба зниження тарифів може повести за собою серйозну кризу і розрив міжнародних договорів.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/apelyatsiynyy_sud_vyznav_nezakonnym_pidvyshchennya_taryfiv_na_gaz_i_teplo_u_2016_rotsi_296276.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя