Дискусія «Відкритий мікрофон» – 09 жовтня у Солонянській громадіТема: про новий етап реформи Національної поліції.
Громадська організація «Люстраційна Антикорупційна рада Придніпров’я» (ГО «ЛАРП») запрошує мешканців Солонянської громади на відкриту дискусію. Об этом сообщает 40ka.in.ua со ссылкой на СМИ.


Місце проведення – біля поліцейської станції у с. Широке (52445 с.Широке, вул.Сорокіна, 44 Солонянського району Дніпропетровської області).


«Більшість громад збудували поліцейські станції на старостинських округах, це показник збалансованого розвитку території, важливості кожного населеного пункту», – повідомляє Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування на своїй Facebook-сторінці.


Дата – середа, 09 жовтня 2019 р. Час – з 11:00 до 13:00.
Поліцейський офіцер Солонянської ОТГ Микола СедийМета заходу – проведення відкритого громадського обговорення нового етапу реформування «Поліцейський офіцер громади» у Дніпропетровській області – в рамках реалізації чесної інформаційної кампанії щодо цілей, кроків, проблем, помилок та досягнень у процесі втілення реформи.


Формат – дискусія «Відкритий мікрофон». Кожен бажаючий має від 2-х хвилин для виступу на тему ситуації з безпекою в ОТГ, на висловлення зауважень, пропозицій, подяк та побажань для поліцейських офіцерів громади.


Також буде проведено анкетування всіх бажаючих.


Дискусія буде транслюватися в прямому ефірі у YouTube на каналі «Лица ТВ». За підсумками дискусії, на YouTube-каналі «Лица ТВ» буде оприлюднений 7-хвилинний відеозвіт про захід.


«Наперед дякуємо за Вашу активність. До зустрічі на дискусії!» – закликають організатори.


Мультимедійна інформаційна кампанія «Поліцейський офіцер нашої громади» ГО «ЛАРП» у 10-х громадах на території Дніпропетровської області стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданої за проектом USAID «Медійна програма в Україні», який реалізує міжнародна організація Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю ГО «ЛАРП» і необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.
Джерело статті: “http://www.litsa.com.ua/read/47734”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя