Реакція на продовження карантину: 23% компаній зменшуватимуть зарплату — опитування48% компаній Європейської Бізнес Асоціації через карантин уже зафіксували від 20 до 50% втрат від доходів, ще 16% прийняли рішення про зміну заробітної плати персоналу.

Об этом сообщает Преступная Россия


Про це свідчать результати опитування компаній, яке провела Європейська Бізнес Асоціація.


"Європейська Бізнес Асоціація розуміє безпрецедентність ситуації з COVID-19, яка наразі склалась у всьому світі, а також важливість запобіжних заходів задля стримання поширення вірусу та підтримки здоров’я громадян", — йдеться у повідомленні.


Зазначається, що 14% опитаних компаній прийняли рішення про скорочення штату.
"Базуючись на результатах опитування, вже зараз реакція бізнесу на таке рішення КМУ буде наступною: 23% планують зменшувати заробітну плату працівників, 17% — скорочувати штат, ще 6% — частково закривати бізнес, при цьому 23% не планують жодного скорочення чи зменшення, а 31% шукатимуть нові ніші для розвитку", — підкреслили в Асоціації.


"Очевидно, зупинка економічної активності вже впливає як на окремі бізнеси, так і на економіку в цілому, що в перспективі може позначитись і на благополуччі населення.


А якщо жорсткі обмежувальні заходи триватимуть ще місяць, то найпесимістичніші прогнози можуть виявитись ще дуже навіть оптимістичними. Адже запас міцності в компаній починає закінчуватись, а у малого бізнесу – його немає вже. Тому, разом з порятунком життів варто думати й про порятунок економіки", — заявила виконавчий директор ЄБА Анна Дерев’янко.


"Бізнес-спільнота закликає владу діяти зважено та приймати рішення з урахуванням довгострокових економічних наслідків. Адже вартість зупинки економіки через кілька місяців може мати руйнівні наслідки для всього населення, за оцінками експертів, навіть гірші, ніж сама пандемія, і знадобляться роки, аби її відбудувати", — йдеться у заяві.


Нагадаємо:


Кабінет міністрів продовжив карантин до 24 квітня та запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території країни.


Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/03/25/658535/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя